محصولات ديگر  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  سوالات متداول  
 
   
 
 
             
  Skip Navigation Links
Online Demo

Google Groups
در گروه گزارش ساز تحت وب کارما عضو شوید
مشاهده گروه
 

گزارش ساز تحت وب کارما و موتور گزارش ساز فارسي، تحولي در مديريت اطلاعات

رشد و توسعه فنآوري اطلاعات ، موجب شكل گيري سيستم هاي نرم افزاري گوناگون با پيچيدگي هاي زياد در سازمانها گرديده است . گوناگوني سيستمهاي نرم افزاري به سبب اختلاف منابع تهيه يا بانكهاي اطلاعاتي ، معضلي اساسي در مديريت اطلاعات و آمار سازمانها را سبب شده است. در اين شرايط ، سيستمي كه بتواند مديريت قدرتمند ، سـريع و متمـركز اطلاعـات را بـا ديـدگاه هركجا (ANY WHERE ) و هر زمان ( ANY TIME ) ارائه نمايد ، راهگشاي مشكلات مذكور مي باشد. در اين راستا شركت نرم افزاري جادوي فكر اقدام به توليد نرم افزار گزارش ساز كارما نمـوده اسـت.

 

اين نـرم افـزار، تحت وب بوده و مشخصه تكنولوژي، سرعت و امكان طراحي با ماوس آن منحصر بفرد است

 

براي كار با اين نرم‌افزار ابتدا با مشخص نمودن بانك اطلاعاتي مورد استفاده نرم افزار بايد آن را بر روي يك سرور نصب و پيكربندي كرد. سپس از هر رايانه‌اي كه به سرور متصل است (از طريق اينترنت يا شبكه محلي) مي‌توان با استفاده از مرورگر وب به نرم‌افزار دسترسي پيدا كرده و گزارش مورد نظر را توليد كرد. به عبارت ديگر احتياجي به نصب نرم‌افزار خاصي بر روي رايانه‌ي مورد نظر نيست.

سادگي نرم‌افزار نيز از مشخصه‌هاي بارز آن است. يك كاربر مبتدي با صرف چند دقيقه وقت مي‌تواند كاركردن با آن را ياد گرفته و با چند كليك مي‌تواند گزارش خود را توليد كند. در عين حال، نرم‌افزار امكانات پيشرفته‌اي را در اختيار كاربران حرفه‌اي قرار مي‌دهد.

 

 
 
 
             
 
Copyright © 2008 Jadoosoft. All Rights Reserved